• Ağustos 10, 2020

  Yeni bir otomobil sahibi olmak pek çok kişinin en büyük hayallerinden biridir. O ilk arabasına sahip olacak olan sürücünün heyecanından ya da arabasını yenileyecek olanlara kadar her seferinde çok tatlı bir heyecan yaşanır. Araç seçimi yaparken kişisel tercihlerimize göre kafamızda oluşturduğumuz bazı kriterler vardır ve bu kriterlere göre seçimler yaparız.

  Otomobillerde En Sık Yaşanan Arızalar Nelerdir?, En Çok Karşılaşılan Araba Arızaları Nelerdir?, Egzozdan Siyah Duman Çıkması, Frende Titreme, Motorda Güç Kaybı, Elektronik Arızalar, Sızıntılar
 • Ağustos 06, 2020

  Yedek parça ve onarım maliyetleri yeni araç sahibi olmak isteyenlerin ilk önce bakması gereken hususlardan biridir. Ortalama gelire sahip insanlar araçlarının olası bir kazada ya da arızalanma durumunda yedek parça maliyeti ve temin etme kolaylığı bakımından daha uygun araçlara yönelmektedirler.

  Yedek Parçası En Uygun Olan Markalar Hangileri?, Markalara Göre Onarım ve Yedek Parça Maliyetleri, Toyota, Audi ve BMW, İkinci El Araçlar, Orta Donanım Araçlar
 • Ağustos 02, 2020

  1900’lü yılların başında kullanılmaya başlayan turbo motorlar, günümüzde her türlü araçta kullanılmaktadır.  Farklı araba markalarının ve bunlara eş değer motor çeşitleri olsa da son yıllarda en fazla tercih edilen araçlar turbo motorlu araç modelleridir.

  Turbo Motorlu Araç Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler, Turbo Motor Nedir ve Nasıl Çalışır?, Turbo Motorun Sağladığı Avantajlar Nelerdir?, Turbo Araç Kullanımının İpuçları Nelerdir?, Turbo Motor Araç Arıza Nasıl Belli Olur?
 • Temmuz 29, 2020

  Yaşadığımız çağda arabaların insan hayatında çok önemli bir yere sahip olduğu aşikardır. İnsan hayatını kolaylaştıran bu icat, zaman içerisinde çok büyük değişimlere uğramış ve sadece ulaşım ihtiyacını karışılmak için değil aynı zamanda bir konfor vesilesi olarak da görülmüştür.

  Hatchback Araba Nedir? Avantajları Nelerdir?, Hatchback Arabaların Avantajları Nelerdir?, Hatchback Araba Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?,
 • Temmuz 25, 2020

  Yeni bir araç satın alacağınız zaman aracın daha önce kaza yapıp yapmadığını anlamanın en kolay yolu aracın boyasına ve değişen parçasının olup olmadığına bakmaktır. Özellikle ikinci el araç satın alacak olan kişilerin sıklıkla karşılaştığı durumlardan biri olan araçlarda değişen parça ve boya sorunları birçok kişinin mağduriyeti ile sonuçlanabilmektedir.

  Araçlarda Değişen Parça ve Boya Nasıl Anlaşılır?, Araçlarda Parça Değişimi Neden Önemli?, Boyanmış Araç Parçası Nasıl Anlaşılır?, Değişen Araç Parçası Nasıl Anlaşılır?, Sahte Yedek Parçalar Nasıl Anlaşılır?