YEDPAMA Kimdir?

1982 yılında kurulan Ertürk Motorlu Araçlar İthalat ve Ticaret LTD. ŞTİ. Firmasının tescilli markasıdır. YEDPAMA markası, firmamızın uzun yıllara dayanan deneyimleri sonucunda ortaya çıkmıştır ve 2019 yılında internet ortamında yerini alarak, en çok ziyaret edilen yedek parça ürünlerinin olduğu sanal market olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Neler Yaparız?

BMW, MINI, LAND ROVER
ve JAGUAR araç markalarına ait tüm yedek parça ürünlerinin satışını gerçekleştiriyoruz. Daha fazla kişiye ulaşmak adına, stokumuzda orijinal oto yedek parçaların tamamını internet sitemizde beğeninize sunuyoruz.


Ayrıca, OEM ve yan sanayi parçalarını da internet sitemizde bulabilirsiniz. stoklarımızda bulunan ürün gruplarının listesini aşağıda bulabilirsiniz:


•  Aydınlatma gurubu,
•  Araç bakım filtreleri,
•  Bakım setleri,
•  Bakalit aksamı,
•  Kaporta aksamı,
•  Elektronik parçalar,
•  Sensor ve seziciler ve Daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz. E-Ticaret türü sitenin avantajlarından yararlanarak, geniş ürün yelpazemizi daha fazla kişiye ulaştırmak istiyoruz.


Görevimiz Daha İyisini Bulundurmak

İhtiyacınız olan tüm yedek parça ürünlerini, bizde bulabilirsiniz. BMW, MINI, LAND ROVER ve JAGUAR araçlarına ait tüm yedek parça ürünlerinin en iyisini sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.


Hız ve müşteri memnuniyeti bizler için ön plandadır. Bu yüzden gelişmiş dağıtım ağı ve profesyonel personelimizle en iyisini sizlere sunuyoruz.


Göründüğünden Daha Fazlasıyız


En üst seviye teknik bilgi ile personelimizi donattık. Zengin ürün çeşitleri ile müşterilerimize asla yok demiyoruz. 7/24 müşterilerimize hizmet veriyoruz. İhtiyacınız olan tüm ürünleri kolaylıkla bulabilmeniz için internet sitemizde gelişmiş bir arama motoru sizleri bekliyor.


Şeffaf, dürüst, hızlı ve ulaşılır olmayı temel ilkelerimiz edindik. Göründüğünden daha fazlasıyız.


Kampanyalarımıza Mutlaka Göz Atın


Cazip imkanlarla sahip olacağınız yedek parçalarımıza yönelik kampanyalarımız devam ediyor. Detaylı bilgilere, sitemizde ulaşabilirsiniz. Yaptık bir güzellik ve yapmaya devam ediyoruz.


Müthiş İndirimler Sizleri Bekliyor


Avantajlı ve indirimli ürünlerle, aracınızın ihtiyacı olan yedek parçaları kolaylıkla satın alabilirsiniz. Üstelik cazip fiyatlarla!


Üstelik 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bizden, teslim alması sizden!


YEDPAMA Sitesinde Ürün Almak Çok Kolay


Üyelik şartımız yoktur. İhtiyacınız olan ürünü “Sepete Ekle” butonuna basarak, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Ürün kategorileri bölümünde, saatlerce ürün aramadan, kolaylıkla sıralama yapabilir ve ihtiyacınız olan ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Daha tedaylı bilgi için bizimle
iletişime geçebilirsiniz.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR