Teslimat ve Kargo Bilgileri


Siparişim ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz onaylandığı taktirde depomuzun olduğu şehirlerde, kargoya teslim edildikten sonra 1 gün içerisinde size ulaşır. Depomuzun bulunmadığı şehirlerde bu süre 2-3 gün arasında değişkenlik göstermektedir.

Stok Sorunu İhtimali


Vermiş olduğunuz sipariş herhangi bir stok problemi ile karşılaştığında teslimatta gecikmeye sebep olabilir. Bu gibi durumlarda YEDPAMA sizlerle vermiş olduğunuz iletişim bilgileri doğrultusunda iletişime geçecektir. Lütfen sizlere ulaşabilmemiz adına bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.


Sipariş Hakkında Uyarı


Vermiş olduğunuz sipariş hafta içi 17.00’den sonra ise kargo işlemi ertesi gün gerçekleşir. Cumartesi 14.00’den sonra verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınır.


Teslimat Adresi Hakkında


Siparişinizin teslimi esnasında problem yaşamamak adına lütfen adres bilgilerinizi eksiksiz yazınız. Gerektiği durumlarda kolaylaştırmak adına tarif edebilirsiniz. Örnek: Okulu geçince sağdan 2. Sokak


Kargo Ücreti Hakkında


Kargo ücretinizi alışveriş esnasında sepetinizden görebilirsiniz. Zaman zaman kargo ücreti yapılacak olan kampanyalarda belirtilen tutarın üzerine çıktığınız taktirde ücretsiz olacaktır. Ücretli gönderimler desi değerlerine göre hesaplanmaktadır.


Kargo Teslimatı


Siparişinizi kargo firmasından teslim alıp imza atmadan önce mutlaka kutuyu kontrol ediniz. Kutunun taşınmadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Herhangi bir kutu hasarı sonucunda kargo yetkilisine tutanak tutulmasını talep ediniz. Eğer ürün kutusu hasarlıysa ve tutanak tutulmadan teslim alındıysa ürünlerin hasarından veya eksikliğinden YEDPAMA sorumlu değildir.


Anlaşmalı olduğumuz Kargo Firmaları


Aras Kargo
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR